Ветеринарний антибіотик Гатинол для непродуктивного птаха (голубів, папуг, канарок), 1 л Ветсинтез

Ветеринарний антибіотик Гатинол для непродуктивного птаха (голубів, папуг, канарок), 1 л Ветсинтез

Ветеринарний антибіотик Гатинол для непродуктивного птаха (голубів, папуг, канарок), 1 л Ветсинтез від компанії ZooVet - Інтернет зоомагазин самих низьких цін - фото 1
4 104 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 350 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Вінниця
Безкоштовно
 Укрпошта
25 - 100 ₴
 Нова Пошта
50 - 500 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Вінниця (Готівкою)

Опис

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Рідина від світло-жовтого до темно-жовтого кольору допускається поява незначного осаду.

Склад
1 мл препарату містить діючі речовини: гатифлоксацин – 50 мг, колістином сульфат – 1 200 000 МО, триметоприм – 50 мг.
допоміжні речовини: молочна кислота, вода очищена.

Фармакологічні властивості
АТС vet класифікаційний код QJ01 – антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.
Гатинол - комбінований препарат, що містить три діючі речовини. Внаслідок синергізму речовин активність препарату значно вища, ніж його окремо взятих компонентів.
Гатифлоксацин - антибіотик групи фторхінолонів, володіє широким спектром антибактеріальної дії до більшості грампозитивних (Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae (включаючи як чутливі, так і резистентні до пеніциліну штами)) і грамнегативних мікроорганізмів. Бактерицидна дія гатифлоксацину забезпечується завдяки пригніченню ДНК гірази та топоізомерази IV. ДНК Гіраз є важливим ферментом, який бере участь у редуплікації ДНК збудників. Топоізомерази IV є ферментом, який відіграє провідну роль у розподілі хромосом ДНК при розподілі бактеріальної клітини. Антибактеріальний спектр гатифлоксацину охоплює резистентні до аміноглікозидів, пеніцилінів, цефалоспоринів збудники, а також мікроорганізми, які мають полірезистентність.
Колістин - антибіотик групи поліміксинів, що синтезуються аеробною спороутворювальною паличкою Bacillus polymyxa. Він діє бактерицидно на грамнегативні бактерії (наприклад, E. coli, Salmonella spp., Pseudomonas spp.), зв'язуючись з фосфоліпідами цитоплазматичної мембрани, посилюючи її проникність як для внутрішньо-, так і позаклітинного компонентів, що призводить до деструкції клітинних бар інтер'єрів і лізису бактеріальної клітини.
Триметоприм - протимікробний засіб широкого спектра дії групи діамінопіримідинів. Препарат має протимікробну дію щодо грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (E. coli, Klebsiella spp., Salmonella spp., Pasteurella spp., Enterobacter spp., Proteus spp., Shigella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp. , Chlamidia spp.), а також діє на токсоплазми та кокцидії. Механізм дії пов'язаний з пригніченням бактеріальної редуктази дигідрофолієвої кислоти.
Гатифлоксацин після перорального застосування широко розподіляється у тканинах та рідинах організму. Зв'язування з білками плазми становить близько 20% і залежить від концентрації. Внаслідок швидкого розподілу гатифлоксацину концентрація у більшості тканин організму є вищою за концентрацію в сироватці крові. Виводиться антибіотик, переважно, із сечею.
При пероральному застосуванні колистин практично не всмоктується з травного каналу, тому створюється висока концентрація антибіотика в кишечнику. Колістин не накопичується в органах та тканинах. З організму виводиться в основному у незміненому вигляді з фекаліями, і невелика кількість виводиться із сечею.
Триметоприм добре всмоктується у травному каналі після перорального застосування. Метаболізується в печінці і виводиться головним чином нирками шляхом клубочкової фільтрації та активної канальцевої секреції. Концентрація триметоприму в сечі значно вища, ніж у крові. Період напіввиведення становить 8 – 10 годин. Виводиться з організму переважно із сечею протягом 72 годин.

Показання до застосування
Лікування голубів, папуг і канарок, хворих на хронічні респіраторні захворювання (CRD), псевдомоноз, колібактеріоз, сальмонельоз, стрептококоз, пастерельоз, а також при захворюваннях травного тракту, змішаних і вторинних інфекціях при вірусних хворобах, викликаних мікроорганізмом .

Спосіб застосування та дози
Перорально у дозі 0,5 мл препарату на 1 л питної води. Курс лікування – 3-5 діб.
При важких формах захворювань та у разі сальмонельозу дозу збільшують на 50% і застосовують протягом 5-7 діб.
Перед використанням ампулу або флакон із препаратом струсити.
У період лікування птах повинен одержувати лише воду, яка містить препарат. Щодня готують свіжий розчин препарату обсягом, розрахованому споживання протягом доби.

Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Не застосовувати продуктивним тваринам та птиці!
Не застосовувати одночасно з препаратами тетрациклінового ряду, хлорамфеніколом, циклоспорином, макролідами, ампіциліном, цефалоспоринами та аміноглікозидами.
Не застосовувати разом із нестероїдними протизапальними засобами.
Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять у своєму складі катіони Mg2+, Al3+, Ca2+.

Застереження
У дозах, що рекомендуються, побічних явищ, як правило, не спостерігається. При виникненні побічних явищ (свербіж, тремор м'язів) застосування препарату припиняють і застосовують десенсибілізуючу терапію.

Форма випуску
Ампули з нейтрального скла марки НС-1, НС-2, УСП-1 по 0,5 мл та 1 мл.
Флакони скляні по 10, 20, 50 та 100 мл. Вторинна упаковка – картонна коробка.

Зберігання
Сухе темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5°С до 25°С.
Після першого відбору із флакону препарат необхідно використовувати протягом 7 діб.

Термін придатності
2 роки із дати виробництва.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Код товару
вс510093
Виробник
ветсинтез
Країна виробництва
Україна
Лікарська форма
розчин
Объем
1000 мл
Вид животных
Птицы, Домашняя птица