ОФТАЛЬМОСТАР-ГЕЛЬ ШПРИЦ 4 Г

Код: 4323
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
26 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Винницкая обл., Винница, Украина
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
1% при заказе от 3000 грн
1% при сумме заказов от 5000 грн
1.50% при сумме заказов от 10000 грн
2% при сумме заказов от 20000 грн
3% при сумме заказов от 50000 грн

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Склад

1 г препарату містить діючі речовини:

івермектин - 2,5 мг;

тилозин тартрат - 10 мг;

ксероформ - 10 мг.

Фармакологічні властивості

Гель Офтальмостар − комбінований препарат, до складу якого входять івермектин, тилозин тартрат і ксероформ. Протипаразитарний компонент івермектин посилює зв'язок ГАМК  (гама-аміномасляної кислоти) із спеціальними рецепторами на нервових закінченнях паразитів, блокуючи нервові  імпульси, що призводить до загибелі статевозрілих і личинкових стадій нематод (зокрема родини Thelaziidae), акариформних кліщів (родинDemodecidaePsoroptidaeSarcoptidae) і крилатих комах (Muscidae). Тилозин тартрат активний щодо багатьох видів мікроорганізмів та їх асоціацій: Mycoplasma spp., Staphylococcus spp., Streptococcus  spp., Rickettsia spp і ін. Разом з антисептиком ксероформом тилозин пригнічує розвиток вторинної інфекції. Окрім того, ксероформ володіє протизапальною та репелентною дією.

Сукупні синергічні властивості складових препарату зумовлюють його бактерицидну, протизапальну, нематодоцидну, акарицидну, інсектицидну та репелентну активність.

Застосування

1. Лікування у тварин (велика рогата худоба, собаки, кролі) захворювань очей паразитарної та мікробної етіології: телязіозу великої рогатої худоби; лусочкового та виразкового блефариту, гострого катарального, гнійного, фолікулярного кон’юнктивітів; поверхневого кератиту; керато-кон’юнктивіту інфекційної (рикетсіоз) чи асоціативної  інвазійно-інфекційної (телязіозно-мікробної) етіології.

2. Лікування отитів паразитарної етіології у собак і кролів: нотоедрозу, отодектозу, псороптозу, саркоптозу, хоріоптозу, хейлетіозу.

3.Лікування та профілактика міазів великої рогатої худоби, собак, кролів.

Дозування і способи застосування

1. При телязіозі великої рогатої  худоби голову тварини фіксують оком доверху і за допомогою шприца-туби повільно вносять  гель Офтальмостар у кон’юнктивальний мішок у дозі 0,8-1 мл, злегка масажуючи. Препарат застосовують протягом 3-4 діб, до повного видужування.

При запаленні повік їх краї очищують від лусочок і за допомогою тампону змащують повіки гелем.

При лікування інших офтальмологічних захворювань у ділянку внутрішнього кута ока вносять по 5-7 крапель препарату. Обробку проводять 4-7 разів з 12-годинним інтервалом. Якщо блефарит був спричинений кліщами, то курс лікування повторюють 2-3 рази через 10 діб незалежно від результатів першого курсу лікування

2. При лікуванні отитів у тварин попередньо вистригають шерсть всередині вушної раковини, видаляють луски і за допомогою тампону наносять гель на уражені ділянки шкіри 2 рази на добу. Обробку проводять протягом 3-4 діб, до повного одужування. Лікують одночасно два вуха.  Якщо захворювання було спричинене кліщами, то через 8-9 діб обробку повторюють протягом 1 доби.

3. Для профілактики вольфартіозу свіжі рани тварин у літній період  змащують гелем Офтальмостар.

Рани, інвазовані личинками мух, обробляють 2 рази на добу до повного одужування (3-4 доби).

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючих речовин препарату.

Застереження

Немає.

Форма випуску

Шприц-туба з полімерних матеріалів по 4 мл. вкладені в коробку.

Зберігання

У герметично закритому упакуванні підприємства-виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці при температурі від -10 °С до +20 °С.

Термін придатності - 2 роки з дати виготовлення.

Характеристики

Страна производства
Украина
Вид животных
Собаки, Кролики, Кошки
Объем
4.0
Назначение
Для глаз
Производитель
O.L.KAR.
ОФТАЛЬМОСТАР-ГЕЛЬ ШПРИЦ 4 Г

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх