Шах и Мат 10 таблеток (аналог шторм) яд для грызунов

Шах и Мат 10 таблеток (аналог шторм) яд для грызунов

Шах и Мат 10 таблеток (аналог шторм) яд для грызунов ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
18 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис препарату

Шах і мат
засіб родентицидний
для дератизації в умовах побуту
Опис
Воскові брикети блакитного кольору.
Склад
1кг препарату містить діючу речовину (г):
флокумафен - 0,05.
Допоміжні речовини: блакитний барвник - 1,0; восковий порошок - 250г; зернова основа - до 1 кг.
Призначення засобу
Отрута для щурів і мишей Шах в мат - потужний антикоагулянтний родентицид, що досить ефективний проти широкого спектру гризунів - мишей, щурів, піщанок, полівок та ін. Цей засіб від гризунів знищує навіть ті штами гризунів-шкідників, що стійкі до інших антикоагулянтних родентицидів. Засіб Шах і мат від щурів і мишей у вигляді воскових брикетів добре поїдається щурами.
Засіб призначений для використання на забудованих територіях населених пунктів, включаючи харчові, житлові, лікувальні та дитячі приміщення. Шах і мат знищує чорних і сірих щурів, будинкових мишей. Засіб можна використовувати як в сухих, так і вологих приміщеннях, підвалах, льохах, каналізаційній мережі, підземних спорудах.
Спосіб застосування засобу
Отруту від щурів і мишей Шах і мат поміщають в ємності для розкладки приманок, на лотки або підкладки по одному брикету від мишей і по 2-3 брикети від щурів. Підвищити вживання засобу від щурів можна за допомогою розміщення отруєних приманок у спеціальні ємності, які перешкоджають їх розтягування гризунами. Ємності з брикетами слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, уздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Між точками розкладу має бути відстань 2-15 метрів залежно від чисельності гризунів і захаращеності приміщень. Місця розкладки засобу Шах і мат від щурів слід оглядати через 1-2 дні, а пізніше з інтервалом 1 тиждень. До брикету, що повністю або частково з'їдений, слід додавати новий. Зіпсовані і забруднені брикети необхідно міняти на свіжі. Деякі брикети можна перемістити в нове місце. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами всі приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для даної мети). Трупи полеглих гризунів потрібно зібрати і знищити.
Застережні заходи
Отруту від щурів і мишей Шах і мат забороняється використовувати в місцях оброблення та зберігання харчових продуктів, біля джерел води, а також у місцях, доступних для домашніх тварин і дітей.
Під час роботи із засобом слід ретельно дотримуватися правил особистої гігієни: не приймати їжу і не палити. Після роботи руки необхідно вимити теплою водою з милом, а забруднений спецодяг замочити в мильно-содовому розчині протягом 5-6 годин.
Зберігання
В щільно закритій упаковці в добре провітрюваному і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від кормів і продуктів харчування при температурі до +30°С.
Форма випуску
Поліетиленова плівка по 10 брикетів, банки полімерні чи металізовані упаковки по 1кг.
Термін придатності - 5 років з дати виготовлення.

Характеристики

Код товара
20329
Страна производства
Германия
Тип грызунов
крысы, мыши
Вид средства
брикеты
Применение
внутри помещения
Принцип действия
химический
Производитель
Германия
Страна производства
BASF