Ронколейкин 2млн. МЕ

ОписаниеХарактеристики
927 ₴
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара бесплатно в течение 14 дней

Контактная информация
Адрес: Украина, Винницкая обл., Винница, Украина
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
1% при заказе от 2000 грн
2% при заказе от 5000 грн
1% при сумме заказов от 5000 грн
1.50% при сумме заказов от 10000 грн
2% при сумме заказов от 20000 грн
3% при сумме заказов от 50000 грн

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Описание:

СКЛАД ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ

Імуномодулятор Ронколейкін являє собою лікарську форму рекомбінантного інтерлейкіну - людський рекомбінантний інтерлейкін-2 (рІЛ-2), виділений і очищений з клітин дріжджів Saccharomyces cerevisiae, солюбілізатор-додецилсульфат натрію (ДСН), стабілізатор - D-маніт і відновник - дітіотреїтолу (ДТТ). За зовнішнім виглядом препарат є прозорою опалесціюючою рідиною. Ронколейкін для ін'єкцій розфасовують у дозах: 10см3 (2 000 000 МО) — флакон  та 0,5 см3 (500 000 МО), 0,25 см3 (250000 МО), 0,1 см3 (100 000 МО), 0,05 см3 мг (50 000 МО) — в ампули .

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Інтерлейкін -2 продукується субпопуляцією Т-лімфоцитів (Т-хелпери I) у відповідь на антигенну стимуляцію. Синтезований ІЛ-2 впливає на Т-лімфоцити, підсилюючи їх проліферацію і наступний синтез ІЛ-2. Біологічні ефекти ІЛ-2 опосередковують його зв'язуванням зі специфічними рецепторами, представленими на різних клітинних мішенях. ІЛ-2 направлено впливає на ріст, диференціювання та активацію Т-і В-лімфоцитів, моноцитів, макрофагів, олігодендрогліальних клітин, епідермальних клітин Лангерганса, збільшує синтез усіх ізотипів імуноглобулінів плазматичними клітинами. ІЛ-2 зменшує рівень спонтанного апоптозу Т -лімфоцитів хелперів, збільшує вироблення інтерферонів α, β, γ. Від його присутності залежить розвиток цитолітичної активності натуральних кілерів та цитотоксичних Т-лімфоцитів. ІЛ-2 викликає утворення лімфокін-активованих кілерів і активує опухольінфільтруючі клітини. Розширення спектру лізуючої дії ефекторних клітин обумовлює елімінацію різноманітних патогенних мікроорганізмів, інфікованих та малігнізованих клітин, що забезпечує імунний захист, спрямований проти зростання пухлинних клітин, а також вірусної, бактеріальної та грибкових інфекцій.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Внутрішньовенно Ронколейкін вводять 1 раз на добу в дозах від 0,25 до 2 мг, крапельно протягом 4-6 годин (зі швидкістю 1-2 мл / хв). Для внутрішньовенного введення препарат з ампули переносять в 400 мл ізотонічний розчин натрію хлориду для ін'єкцій (при обмеженні об'єму рідини - 200 мл). При введенні високих доз до розчину препарату бажано додати людський сироватковий альбумін: 8 мл 10% альбуміну при використанні ампули з 1,0 мг Ронколейкіна; 6 мл - при використанні 0,5 мг Ронколейкіна; 4 мл - при використанні 0,25 мг Ронколейкіна, 2 мл - при використанні 0.1 мг Ронколейкіна (альбумін вводять для запобігання втрати біологічної активності).

Підшкірно Ронколейкін вводять 1-2 рази на добу в дозі 0,25-0,5 мг. Для підшкірного введення препарату вміст ампули розводять в 1,5 - 2,0 мл ізотонічного розчину натрію хлориду для ін'єкцій. Підшкірні ін'єкції бажано проводити в декілька точок, в одну ін'єкційну точку вводять не більше 0,25 мг препарату.

Перорально препарат застосовують у дозі 1-2 мг, розведеного в 15-20 мл дистильованої води.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Великій рогатій худобі і коням з тяжкими ураженнями провідної системи і клапанного апарату серця Ронколейкін застосовують з обережністю, дрібно. Інфаркт міокарда у великої рогатої худоби і коней є протипоказанням для застосування Ронколейкіна. Препарат не рекомендується вводити коням незадовго до або відразу після фізичного навантаження, а також в жарку погоду через ефект гіпертермії. При злоякісних захворюваннях крові і лімфи Ронколейкін слід застосовувати з обережністю.

ПОБІЧНА ДІЯ

Підшкірна ін'єкція Ронколейкіна може супроводжуватися короткочасною, до 1 хвилини, больовий реакцією "палінням". З метою зменшення даного ефекту для розведення препарату слід використовувати воду для ін'єкцій.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Ронколейкін сумісний з більшістю інших лікарських препаратів, але при його застосуванні слід дотримуватись деяких правил: небажано введення Ронколейкіна з будь-якими іншими препаратами і вакцинами в одному шприці (крім вакцинації птахів); не вводити Ронколейкін в розчин котрий містить глюкозу, так як знижується рівень активності препарату.

Не рекомендується використовувати Ронколейкін одночасно з кортикостероїдними препаратами місцевого або системного призначення.

Продукцію тваринництва після застосування імуномодулятора Ронколейкіна можна використовувати в харчових цілях без обмежень.

ЗБЕРІГАННЯ

Відкритий флакон препарату не підлягає зберіганню. Препарат зберігають у сухому, чистому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 10 ° С. Допускається транспортування протягом 10 (десяти) днів при температурі 25 ° С.

Характеристики

Лекарственная форма
раствор
Объем
1.0
Производитель
Биотех
Ронколейкин 2млн. МЕ

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх