Антимуравьин 50гр порошок, Агромакси

Код: 20521
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
7 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Винницкая обл., Винница, Украина
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
1% при заказе от 2000 грн
2% при заказе от 5000 грн
1% при сумме заказов от 5000 грн
1.50% при сумме заказов от 10000 грн
2% при сумме заказов от 20000 грн
3% при сумме заказов от 50000 грн

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Препарат для боротьби з чорними садовими і рудими домашніми мурахами на доріжках, терасах і верандах будинків, в підсобних приміщеннях і на території навколо них.

Рекомендації по використанню: вміст дозатора (2 мл) розраховане на приготування 5 л водного розчину.

Для приготування 1 л розчину 3-4каплі препарату розвести в 1 л. Місця скупчення комах і шляхи їх пересування поливати тільки приготованим розчином в суху погоду вранці або ввечері. Загибель комах настає через 2-4 дні після обробки. Тривалість дії 2-3 місяця. Вміст упаковки розраховане на обробку 5-10кв.м. На верандах, терасах, в підсобних приміщеннях використовувати приманку: 1 крапля «Антимуравїнау», 100г цукру, 20г меду, 0,25л води. Приманку розлити по 5 мл в нехарчові ємності в розрахунку 5приманок на 10 кв.м. Тривалість дії приманки 3-4недель.

Помірно небезпечний для людини і тварин. 3 клас небезпеки. Небезпечний для риб, не допускати потрапляння у водойми. Небезпечний для бджіл. Запобіжні заходи: Зберігати окремо від ліків і продуктів харчування в темному і недоступному для дітей та тварин місці, при температурі від -0С до + 30С. Обробку слід проводити у відсутності дітей і тварин. Користуватися захисним одягом, рукавицями, респіратором, окулярами. Під час роботи не курити, не пити і не їсти. Після роботи вимити обличчя і руки з милом, прополоскати рот. Перша допомога: при потраплянні препарату в очі або шкіру, промити їх великою кількістю води. При випадковому попаданні в шлунок - випити кілька склянок води і викликати блювоту, після випити кілька склянок води з активованим вугіллям (4-5 таблеток) негайно звернутися до лікаря. Антидот - атропін, додатково - реактіватори холінестерази.

Гарантійний термін зберігання: 3 роки в нерозкритою упаковці.

Характеристики

Производитель
Агромакси
Страна производства
Украина
Антимуравьин 50гр порошок, Агромакси

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх