Биовит-80 100 г O.L. Kar

Код: 2829
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
16 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Винницкая обл., Винница, Украина
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
1% при заказе от 2000 грн
2% при заказе от 5000 грн
1% при сумме заказов от 5000 грн
1.50% при сумме заказов от 10000 грн
2% при сумме заказов от 20000 грн
3% при сумме заказов от 50000 грн

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Порошок від світло-сірого до коричневого кольору.

 

Склад

100 г препарату містить діючу речовину:

хлортетрациклін гідрохлорид ― 8 г.

Допоміжна речовина: шрот соняшниковий.

 

Фармакологічні властивості

Хлортетрациклін – антибіотик із групи тетрациклінів, що пригнічує ріст і розвиток грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Pasteurella spp., Proteus spp.,Pseudomonas spp., Mycoplasma spp., Campylobacter spp., Sarcina luteaBacillus subtilisHemophilus influenzae,Klebsiella pneumoniaeLeptospira spp., Brucella spp., Bordetella bronchisepticaChlamydia spp., Rickettsia spp.,Salmonella spp., EcoliListeria monocytogenes).

Хлортетрациклін діє бактеріостатично шляхом гальмування протеосинтезу бактерій. Він потрапляє до бактеріальної клітини енергетично залежним шляхом, в цитоплазмі з’єднується із 30 S рибосомними субодиницями у місці зв’язку аміноацил-м-РНК та із комплексом, утвореним рибосомними субодиницями у місці зв’язку з аміноацил-т-РНК та з комплексом, утвореним рибосомою та т-РНК. Цей зв’язок обмежує доступ нових амінокислот до новоутвореного пептидного ланцюга. В результаті цього процесу порушується синтез бактеріальних білків.

 

Застосування

Телята (віком до 3 місяців), поросята (віком до 3 місяців), хутрові звірі (кролі, видри, нутрії, норки, лисиці, песці): лікування тварин, хворих на пастерельоз, колібактеріоз, сальмонельоз, лістеріоз, лептоспіроз, септицемію, гастрит, ентерит, бронхіт, пневмонію, плевропневмонію, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до хлортетрацикліну.

Молодняк свійської птиці (кури, індики, гуси, качки): лікування свійської птиці, хворої на пастерельоз, сальмонельоз, колісептицемію, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до хлортетрацикліну.

Характеристики

Страна производства
Украина
Лекарственная форма
порошок
Вид животных
цыплята, Домашние декоративные птицы, Домашняя птица, Овцы, Птицы, Морские свинки, Крупный рогатый скот (КРС), Кролики, Козы, Карп, Свиньи
Производитель
O.L.KAR.
Биовит-80  100 г O.L. Kar

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх