Феролайф + вит (Fe 0,7%) 100 мл (железо с витаминами) O.L. KAR.

Феролайф + вит (Fe 0,7%) 100 мл (железо с витаминами) O.L. KAR. ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
55,40 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис препарату

Опис
Непрозора рідина червоно-бурого кольору без осаду, із специфічним запахом.
Склад
100 мл препарату містить діючі речовини:
заліза декстран (у перерахунку на активне залізо) 50 мг;
міді хлорид 2,7 мг;
кобальту хлорид 0,27мг;
вітамін В1 3,0 мг;
вітамін В2 1,14 мг;
вітамін В5 0,16 мг;
вітамін В6 0,28 мг;
вітамін РР 43,0 мг.
Допоміжні речовини: ЕДТА натрієва сіль, фенол ЧДА, ферментативний гідролізат соєвого протеїну, 1 н розчин натрію гідроокису (NaOH),1 н розчин кислоти хлористоводневої (HCl), вода апірогенна до 100мл.
Фармакологічні властивості
Феролайф + віт має високу біологічну активність при парентеральному введені, активізує окисно-відновні реакції, підвищує неспецифічну резистентність організму, нормалізує водно-сольовий і вітамінний обмін. Вітаміни групи В стимулюють процеси кровотворення, в комплексі з декстраном заліза підсилюють еритропоез. Амінокислотно-пептидний комплекс нормалізує і активізує обмін речовин, відновлює білковий склад крові, імунну систему, а також прискорює приріст маси тіла. Амінокислоти, пептиди і мікроелементи, що входять в склад препарату, проявляють синергізм дії, тим самим підсилюють дію один одного.
Застосування
Великій рогатій худобі, коням, свиням і дрібним домашнім тваринам для профілактики і лікування анемії, набрякової хвороби поросят, гіповітамінозів, при порушені мінерального і білкового обміну, відставанні в розвитку, стресі, для підвищення апетиту, в якості засобу відновлювальної терапії після захворювань, травм, важких родів, виснаженні, а також при інтоксикаціях.
Дозування
Феролайф + віт вводять тваринам підшкірно або внутрішньом'язово. На місці уколу голки шкіру попередньо зміщують в сторону, щоб препарат не витікав після ін'єкції. В зимній період перед застосуванням флакон з препаратом підігрівають на водяній бані до 36-38°С. З профілактичною метою Феролайф + віт застосовують один раз на тиждень: коровам за 20-40 днів до отелу, два-три рази 40мл на одну тварину; телятам на 1-4 день життя, повторити два-три рази 10-20мл; свиноматкам за тиждень до осіменіння, потім після трьох неділь супоросності, в період активного розвитку плода, раз в тиждень протягом 4-х тижнів 20мл на одну голову, після опоросу з інтервалом 1-2 дні для лікування анемії в результаті крововтрати при травмах, виразці шлунку, патологічних родах 40-60мл; поросятам на 3-7 день життя 5мл, повторити через 7-10 днів в дозі 10мл, перед відлученням 10-20мл; коням внутрішньом'язево 4-5 ін'єкції з інтервалом 2-5 днів 20мл на одну тварину; мілким домашнім тваринам живою масою до 5кг 2-5 мл, масою від 5кг і більше 5-10мл препарату на одну тварину.
З лікувальною метою препарат використовують за призначенням лікаря ветеринарної медицини індивідуально для кожної тварини два рази в тиждень, мілким домашнім тваринам 2-3 рази в тиждень. Тривалість лікування складає 2-4 тижні.
Протипоказання
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів. Забороняється застосовувати Феролайф + віт тваринам в середину. Не змішувати препарат з іншими лікарськими засобами в одному шприці.
Застереження
Забій тварин після застосування Феролайф + віт і використання м'яса дозволяється без обмежень. Не рекомендується вводити тваринам в одне місце більш як 10мл препарату.
Форма випуску
Скляні флакони по 100 і 250 мл.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від -2 °С до +25 °С.
Термін придатності - 2 роки з дати виготовлення. Відкритий флакон з препаратом слід використати протягом 12 днів після відкриття, не використані протягом 12 днів флакони з препаратом підлягають утилізації.

Характеристики

Код товара
21807
Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Объем
100
Вид животных
Свиньи, Крупный рогатый скот (КРС), Овцы