Ультрафом порошок 20г (Бровафом)

Ультрафом порошок 20г (Бровафом) ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
23,80 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис препарату

Опис
Порошок від світло-жовтого до жовтого кольору зі слабким специфічним запахом.
Склад
1 г препарату містить діючі речовини:
колістин сульфат 500 000 МО;
окситетрациклін гідрохлорид 35 мг;
триметоприм 90 мг.
Фармакологічні властивості
Ультрафом порошок - комплексний препарат, складові компоненти якого, діючи синергічно, забезпечують широкий спектр антимікробної активності.
Колістин - антибіотик із групи поліміксинів, що володіє бактерицидною дією на грамнегативні мікроорганізми (Е. coli, Salmonella spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Bordetella spp). Механізм дії колістину полягає у порушенні цілісності цитоплазматичної мембрани мікроорганізмів. Проникність бактеріальної мембрани змінюється відразу після контакту з препаратом. Колістин зв'язує фосфоліпід А клітинних мембран, нейтралізуючи біологічний ефект бактеріального ендотоксину.
Окситетрациклін - бактеріостатичний антибіотик, механізм дії якого полягає у порушенні синтезу білка при взаємодії його з рибосомами, а також у зменшенні проникності цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів. Препарат має широкий спектр дії на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми: Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Erysipelothrix spp., Fusobacterium spp., Salmonella spp., а також на протозойні (Protozoa), мікоплазми (Mycoplasma spp.), рикетсії (Rickettsia spp.) та хламідії (Chlamydia).
Триметоприм - хіміотерапевтичний препарат, що діє бактеріостатично на грампозитивні (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. і інші) та грамнегативні (Е. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. тощо) мікроорганізми. Він інгібує бактеріальну редуктазу, яка перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, яка є необхідною для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Цим самим триметоприм блокує один із основних процесів синтезу бактеріального білка.
Застосування
Свині: лікування тварин, хворих на дизентерію, колібактеріоз, сальмонельоз, пастерельоз, а також при захворюваннях травного каналу та органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Кролі, телята та ягнята (віком до шести тижнів): лікування тварин, хворих на ентерит, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Свійська птиця (кури, індики, гуси, качки): лікування птиці, хворої на мікоплазмоз, колібактеріоз, пастерельоз, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Дозування
Перорально у дозах:
свині, свійська птиця (груповим методом) - 1 кг препарату на 1000 л питної води або 1,5-2 кг препарату на 1 тонну комбікорму протягом 3-5 діб;
кролі - 1-1,5 г препарату на 1 літр питної води протягом 3-5 діб;
телята, ягнята (віком до шести тижнів), поросята (індивідуально) - по 0,5 г препарату на 10 кг маси тіла 2 рази на добу протягом 5-7 діб.
Протипоказання
Не застосовувати препарат тваринам при підвищеній чутливості до складових препарату. Забороняється використання жуйним тваринам з функціонально розвинутими передшлунками та курям-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям. Не застосовувати під час лактації та в останній третині вагітності.
Застереження
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 10 діб, птиці - через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Пакети з плівки полімерної по 10, 20, 50, 100 та 1000г.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 8° до 25°С.
Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями та кормами для тварин.
Термін придатності - 3 роки з дати виготовлення.
Аналог. Бровафом новый.

Характеристики

Код товара
13513
Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Вид животных
Крупный рогатый скот (КРС), Овцы, Кролики, Домашние декоративные птицы, Домашняя птица, Птицы, Свиньи