Ультрафом порошок 1кг

Код: 13511
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
249 ₴
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара бесплатно в течение 14 дней

Контактная информация
Адрес: Украина, Винницкая обл., Винница, Украина
Написать компании
В магазине действует система скидок!
При разовой покупкеНакопительная скидка
1% при заказе от 2000 грн
2% при заказе от 5000 грн
1% при сумме заказов от 5000 грн
1.50% при сумме заказов от 10000 грн
2% при сумме заказов от 20000 грн
3% при сумме заказов от 50000 грн

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис препарату

Опис
Порошок від світло-жовтого до жовтого кольору зі слабким специфічним запахом.
Склад
1 г препарату містить діючі речовини:
колістин сульфат 500 000 МО;
окситетрациклін гідрохлорид 35 мг;
триметоприм 90 мг.
Фармакологічні властивості
Ультрафом порошок - комплексний препарат, складові компоненти якого, діючи синергічно, забезпечують широкий спектр антимікробної активності.
Колістин - антибіотик із групи поліміксинів, що володіє бактерицидною дією на грамнегативні мікроорганізми (Е. coli, Salmonella spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Bordetella spp). Механізм дії колістину полягає у порушенні цілісності цитоплазматичної мембрани мікроорганізмів. Проникність бактеріальної мембрани змінюється відразу після контакту з препаратом. Колістин зв'язує фосфоліпід А клітинних мембран, нейтралізуючи біологічний ефект бактеріального ендотоксину.
Окситетрациклін - бактеріостатичний антибіотик, механізм дії якого полягає у порушенні синтезу білка при взаємодії його з рибосомами, а також у зменшенні проникності цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів. Препарат має широкий спектр дії на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми: Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Erysipelothrix spp., Fusobacterium spp., Salmonella spp., а також на протозойні (Protozoa), мікоплазми (Mycoplasma spp.), рикетсії (Rickettsia spp.) та хламідії (Chlamydia).
Триметоприм - хіміотерапевтичний препарат, що діє бактеріостатично на грампозитивні (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. і інші) та грамнегативні (Е. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. тощо) мікроорганізми. Він інгібує бактеріальну редуктазу, яка перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, яка є необхідною для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Цим самим триметоприм блокує один із основних процесів синтезу бактеріального білка.
Застосування
Свині: лікування тварин, хворих на дизентерію, колібактеріоз, сальмонельоз, пастерельоз, а також при захворюваннях травного каналу та органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Кролі, телята та ягнята (віком до шести тижнів): лікування тварин, хворих на ентерит, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Свійська птиця (кури, індики, гуси, качки): лікування птиці, хворої на мікоплазмоз, колібактеріоз, пастерельоз, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Дозування
Перорально у дозах:
свині, свійська птиця (груповим методом) - 1 кг препарату на 1000 л питної води або 1,5-2 кг препарату на 1 тонну комбікорму протягом 3-5 діб;
кролі - 1-1,5 г препарату на 1 літр питної води протягом 3-5 діб;
телята, ягнята (віком до шести тижнів), поросята (індивідуально) - по 0,5 г препарату на 10 кг маси тіла 2 рази на добу протягом 5-7 діб.
Протипоказання
Не застосовувати препарат тваринам при підвищеній чутливості до складових препарату. Забороняється використання жуйним тваринам з функціонально розвинутими передшлунками та курям-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям. Не застосовувати під час лактації та в останній третині вагітності.
Застереження
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 10 діб, птиці - через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Пакети з плівки полімерної по 10, 20, 50, 100 та 1000г.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 8° до 25°С.
Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями та кормами для тварин.
Термін придатності - 3 роки з дати виготовлення.
Аналог. Бровафом новый.

Характеристики

Страна производства
Украина
Лекарственная форма
порошок
Вид животных
цыплята, Домашние декоративные птицы, Домашняя птица, Свиньи, Птицы, Овцы, Крупный рогатый скот (КРС), Кролики
Производитель
O.L.KAR.
Ультрафом порошок 1кг

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх