Цефур инъекц. 100 мл O.L. KAR (Цефтиофур)

Цефур инъекц. 100 мл O.L. KAR (Цефтиофур) ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
304 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис

Однорідна стерильна суспензія світло-жовтого або світло-коричневого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

цефтіофуру гідрохлорид ― 50,0 мг.

Фармакологічні властивості

Діючою речовиною препарату є цефтіофур гідрохлорид, який належить до групи цефалоспоринових антибіотиків ІІІ покоління і характеризується широким спектром бактерицидної дії щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій (включаючи продукуючі бета-лактамазу штами), а також щодо деяких анаеробів:Escherichia coli, Pasteurella haemolytica, Pasteurella multocida, Haemophilus somnus, Actinobacillus pleuropneumoniae, Haemophilus parasuis, Salmonella cholerasuis, Streptococcus suis, Streptococcus zooepidemicus, Pasteurella spp., Staphylococcus spp., Actynomyces pyogenes, Salmonella typhimurium, Streptococcus agalactiae, S. dysgalactiae, S. bovis, Klebsiella spp., Citrobacter spp., Enterobacter spp., Bacillus spp., Proteus spp., Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus і ін. Механізм дії цефтіофура гідрохлориду полягає в пригніченні синтезу клітинної стінки бактерій.

Застосування

Велика рогата худоба: лікування захворювань органів дихання (пневмонія, бронхопневмонія), післяпологових ендометритів, маститів, некробактеріозу, артритів, сепсису та інших, в тому числі асоційованих, бактеріальних інфекцій, викликаних чутливими до цефтіофуру мікроорганізмами.

Свині: лікування захворювань органів дихання та інших, в тому числі асоційованих, інфекцій, викликаних чутливими до цефтіофуру мікроорганізмами.

Дозування

Велика рогата худоба ― підшкірно один раз на добу в дозі 1 мл препарату на 50 кг маси тіла (1 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла). Курс лікування становить: при захворюваннях органів дихання ― 3-5 діб, при некробактеріозі ― 3 доби, при ендометриті ― 5 діб.

Свині - внутрішньом'язово один раз на добу в дозі 1 мл препарату на 16 кг маси тіла (3 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла) протягом 3-4 діб.

Перед застосуванням флакон з препаратом ретельно струшують.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до цефтіофуру або інших бета-лактамних антибіотиків. Не змішувати препарат з іншими препаратами в одному шприці.

Застереження

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 8 (велика рогата худоба) і 5 діб (свині) після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Молоко від корів під час та після лікування препаратом використовують без обмежень.

Форма випуску

Флакони зі скла або полімерів, герметично закриті гумовими корками під алюмінієву обкатку, по 10, 20, 50 і 100 мл.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності ― 2 роки з дати виготовлення.

Після першого відбору із флакону препарат слід використати протягом 28 діб.

Характеристики

Код товара
8244
Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Объем
100