Метронидазол таблетки №100 (0,8 г)

Метронидазол таблетки  №100 (0,8 г) ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
89 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис 

Циліндричні таблетки, які мають плоску поверхню з рискою і фаскою, білого або світло- сірого кольору.

Склад

1 таблетка (0,8 г) препарату містить діючу речовину:

метронідазол ― 250 мг.

Фармакологічні властивості

Метронідазол належить до групи 5-нітроімідазолу. Механізм дії метронідазолу полягає в біохіміч ному відновленні 5-нітрогрупи метронідазолу внутрішньоклітинними транспортними протеїнами анаеробних бактерій та найпростіших. Відновлена 5-нітрогрупа метронідазолу взаємодіє з ДНК мікробної клітини, інгібуючи синтез її нуклеїнових кислот, що призводить до загибелі мікроорганізму. Ефективний проти Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis, Giardia intestinalis,

Entamoeba histolytica, Bacteroides spp. (Bacteroides fragilis, Bacteroides distasonis, Bacteroides ovatus, Bacteroides thetaiotaomicron, Bacteroides vulgatus), Fusobacterium spp., Veillonela spp., деяких грампозитивних бактерій (Eubacterium spp., Clostridium spp., Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp.).

Застосування

Лікування великої рогатої худоби, овець, свиней, хутрових звірів, собак, котів та птиці хворих на трихомоноз, дизентерію, діарею, коліт, стоматит, а також при захворюваннях органів дихання, сечостатевої системи, травного каналу та шкіри, що викликані мікроорганізмами, чутливими до метронідазолу.

Дозування

Перорально з кормом у дозі: 10-20 мг  метронідазолу на 1 кг м. т. за діючою речовиною ― два рази на добу протягом 5-7 діб. У разі необхідності лікування повторюється через 7-8 діб.

Протипоказання

Підвищена чутливість до метронідазолу, а також не застосовують тваринам з ураженням центральної нервової системи та у першу третину вагітності. Не застосовувати цуценятам та котенятам.

Застереження

Необхідно з обережністю застосовувати препарат для тварин із захворюваннями печінки та нирок. Доза препарату в таких випадках, повинна бути, відповідно, знижена. При тривалому застосуванні необхідно контролювати склад крові.

Форма випуску

Блістери або поліетиленове пакування  №100.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей місце, при температурі від + 8°С до + 25°С.

Термін придатності ― 3 роки.

Характеристики

Код товара
17386
Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Вид животных
Кошки, Собаки, Птицы