Сульфатрим суспензия 10 мл O.L. KAR (аналог трисульфона)

Сульфатрим суспензия 10 мл O.L. KAR (аналог трисульфона) ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
26 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Сульфатрим 1 л. АгроZooВет - сервис 

Описание

(суспензія для орального застосування)

Склад

100 мл препарату містить діючі речовини:

сульфадиметоксин – 40г;

триметоприм – 8 г;

допоміжні речовини – до 100 мл.

Фармакологічні властивості

Сульфатрим – комбінований хіміотерапевтичний засіб широкого спектру антимікробної дії. Препарат гальмує метаболізм мікроорганізмів шляхом блокування синтезу їх ДНК і РНК. Сульфатрим діє бактерицидно проти грампозитивних та грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. та ін.), а також активний проти найпростіших (Coccidia, Toxoplasma) та рикетсій.

Сульфадиметоксин є антиметаболітом параамінобензойної кислоти і, як інші сульфаміди, конкурентно гальмує синтез функціональної фолієвої кислоти. Триметоприм діє як інгібітор ферменту дигідрофолатредуктази, який активує фолієву кислоту. У комбінації з триметопримом посилюється протимікробна активність сульфадиметоксину. Така комбінація діє бактерицидно вже при концентраціях, при яких окремі інгредієнти проявляють лише бактеріостатичну активність.

Застосування

Телята, козенята, ягнята віком до 3 місяців: лікування діареї, колісептицемії, стрептококового поліартриту, сальмонельозу, пастерельозу, пневмонії, стафілококових абсцесів, омфаліту, а також захворювань органів дихання та сечовивідної системи, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.

Свині: лікування колібацильозу, кокцидіозу, атрофічного риніту, сальмонельозу, гемофільозу, пастерельозу, токсоплазмозу, а також захворювань органів дихання та сечовивідної системи, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.

Свійська птиця (курчата-бройлери, індики на відгодівлі, кури-несучки та батьківське поголів’я): лікування кокцидіозу, колісептицемії, сальмонельозу, пастерельозу, стафілококової інфекції, інфекційного риніту, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфодиметоксину.

Кролі: лікування кокцидіозу, пастерельозу, стафілококової інфекції, калібацильозу, сальмонельозу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину.

Дозування

Перорально з питною водою у дозах:

телята, козенята, ягнята, свині – 1-2 мл суспензії на 32 кг маси тіла (15-30 мг активно діючої речовини на кг маси тіла) щодобово протягом 5 діб. Щоденна доза має бути розділена на два прийоми: першу половину дози дають вранці, другу – через 12 годин;

кролі – 100 мл препарату на 100 л питної води щодобово протягом 5 діб;

свійська птиця (курчата-бройлери, індики на відгодівлі, кури-несучки та батьківське поголів’я) – для лікування кокцидіозу доза становить 100 мл препарату на 100 л питної води цілодобово протягом 3-5 діб. Для лікування інших хвороб доза становить 1 мл препарату на 32 кг маси тіла.

Протягом лікування тваринам дають воду тільки з препаратом.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до триметоприму та сульфадиметоксину, при порушеннях функції нирок. Не застосовувати курям-несучкам, яйця яких використовуються в їжу людям. Не застосовувати жуйним тваринам з функціонально розвинутими передшлунками.

Застереження

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 10 діб після останнього введення препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини. Не дозволяється вживання в їжу людям яєць від курей, яким застосовували препарат.

Форма випуску

Флакони скляні або пластикові по 10, 50, 100, 1000 мл, а також каністри по 5л.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 8°С до 25°С.
Термін придатності – 3 роки з дати виготовлення.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Код товара
1373
Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Объем
10
Лекарственная форма
Суспензия
Вид животных
цыплята, Домашние декоративные птицы, Домашняя птица, Овцы, Козы, Кролики, Крупный рогатый скот (КРС), Птицы, Свиньи