Антитрем 50 мл.(эмульсия для орального использования)

Антитрем 50 мл.(эмульсия для орального использования) ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
91 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Описание

Однорідна емульсія світло-жовтого кольору без вираженого запаху та смаку.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

оксиклозанід - 95 мг;

пірантелу памоат - 200 мг;

допоміжні речовини.

Фармакологічні властивості

Комбінація двох активно діючих речовин - оксиклозаніду і пірантелу памоату, забезпечує універсально широкий спектр антигельмінтної дії відносно основних збудників трематодозів і нематодозів, що паразитують у великої рогатої худоби, овець та кіз.

Оксиклозанід - синтетична сполука із групи саліціланіліду, специфічна дія якої обумовлює гальмування і зупинку процесу окисного фосфорилювання у трематод, що змінює енергетичний метаболізм паразитів та спричинює їх загибель. Оксиклозанід є високоефективним антигельмінтиком, активним щодо личинок старше двохмісячного віку і статевозрілих трематод (Fasciola hepatica, Dicrocoelium lanceatum, Paramphistomum ichikawai, Liorchis scotiae).

Пірантелу памоат - синтетична сполука із групи піримідинів, специфічна дія якої спричиняє у нематод деполяризовану нервово-м'язову блокаду, а внаслідок паралічу м'язів гельмінтів, вони перистальтикою виводяться з кишечнику. Пірантелу памоат дієвий переважно відносно личинок і статевозрілих нематод, що паразитують у шлунково-кишковому каналі (Neoascaris vitulorum, Bunostomum trigonocephalum, Trichostrongylus columbriformis, T. axei, Trichuris skrjabini, T. ovis, Chabertia ovina тощо).

Застосування

Препарат застосовують великій рогатій худобі, вівцям та козам при гельмінтозах, спричинених видами трематод і нематод, чутливими до складових даного засобу.

Лікувально-профілактичні обробки худоби проводять після постановки їх на стійлове утримання та весною, перед вигоном на пасовище, а лікувальні - при наявності показань. Лактуючим коровам препарат задають після ранкового доїння. Завдяки тому, що діючі речовини препарату виводяться з молоком в дуже незначній кількості (менше 0,1%), засіб дозволяється застосовувати для дегельмінтизації лактуючих корів.

Дозування

Велика рогата худоба — 1 мл на 10 кг маси тіла одноразово з водою. При інтенсивній інвазії збудниками парамфістоматозу загально визначену індивідуальну дозу збільшують на 25%.

Вівці та кози - 1,5 мл на 10 кг маси тіла.

Протипоказання

Не застосовувати виснаженим тваринам.

Застереження

Після дегельмінтизації худоби препаратом м'ясо непридатне для харчових цілей протягом 14 діб, молоко - два наступні доїння. Молоко, отримане в перші два доїння після застосування препарату, випоюють непродуктивним тваринам.

У випадку вимушеного забою раніше встановленого терміну м'ясо використовують для годівлі м'ясоїдних тварин або для виготовлення м'ясо-кісткового борошна.

Форма випуску

Препарат фасують у скляні або поліпропіленові флакони по 50, 100, 200, 500 та 1000 мл. Зберігання

Сухе, захищене від світла місце при температурі від 0°С до 25°С.

Термін придатності – 2 роки з дати виготовлення.

  •  

Характеристики

Код товара
333
Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Объем
50
Лекарственная форма
Суспензия
Вид животных
Козы, Крупный рогатый скот (КРС), Овцы