Линкоспект 44 порошок (Линко SP 44) 1 кг O.L. KAR.

Линкоспект 44 порошок (Линко SP 44) 1 кг O.L. KAR. ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
708 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис

Порошок білого кольору.

Склад

1 г препарату містить діючі речовини:

лінкоміцину гідрохлорид ― 22 мг;

спектиноміцину сульфат ― 22 мг;

Фармакологічні властивості

Лінкоспект 44 − комплексний препарат, що є комбінацією антибіотиків лінкоміцину і спектиноміцину. Препарат володіє широким спектром антимікробної дії щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій.

Лінкоміцин − антибіотик з групи лінкозамідів. Він пригнічує синтез білку у мікроорганізмів, зв'язуючи 50S рибосомальні субодиниці бактеріальних клітин. Речовина виявляє бактеріостатичну або бактерицидну дію, в залежності від концентрацій. Лінкоміцин діє переважно на грампозитивні мікроорганізми, включаючиStaphylococcus spp., Streptococcus spp., Bacillus anthracisCorynebacterium spp., а також на грамнегативні бактерії:Actinobacillus spp., Bordetella spp., деякі види Nocardiа та Actinomyces spp., особливо ефективний проти Serpulinahyodysenteriae, Mycoplasma sppта ін.

Спектиноміцин − антибіотик трициклічної структури з групи аміноглікозидів. Ефективність його дії пов'язана з пригніченням синтезу білків в мікробній клітині, зв'язуванням 30S рибосомної субодиниці мікроорганізмів, що попереджує подовження поліпептидного ланцюгу на етапі транслокації. Речовина діє переважно на грамнегативні мікроорганізми, включаючи E.coli., Pasteurella multocidaSalmonella spp., Clostridium spp., ErysipelothrixrhusiopathiaeHaemophilus spp., Vibrio spp., а також на деякі грампозитивні мікроорганізми та Mycoplasma spp.

Комбінація лінкоміцину та спектиноміцину ефективна також при асоційованих та хронічних інфекціях, проти яких неефективні інші антибіотики. Препарат не токсичний для тварин та птиці.

Застосування 

Профілактика та лікування у курей (бройлерів, племінних курей, ремонтного молодняку) та свиней ензоотичної пневмонії, колібактеріозу, сальмонельозу, дизентерії, синдрому ММА (мастит-метрит-агалактія), некротичного ентериту, мікоплазмозу та інших захворювань травного каналу та органів дихання, спричинених мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.

Дозування

Перорально з кормом індивідуально чи груповим методом у наступних дозах:

свині:

для профілактики − 1 кг препарату на 1 т корму протягом 5-7 діб;

           для лікування − 2 кг препарату на 1 т корму протягом 5-7 діб;
кури (бройлери, племінні кури, ремонтний молодняк): 

для профілактики − 0,5 кг препарату на 1 т корму протягом 5-7 діб;

           для лікування − 2 кг препарату на 1 т корму протягом 5-7 діб.
При необхідності тривалість лікування чи профілактики збільшують до 21 доби.

Препарат рекомендується спочатку змішати з 3-10% загальної кількості корму, а потім перемішати отриману суміш з рештою корму.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до лінкоміцину та спектиноміцину, а також курям-несучкам, яйця яких призначені для харчування людей. Препарат не застосовувати одночасно з еритроміцином.

Застереження

Забій свиней на м'ясо дозволяється через 3 доби, птиці (кури-бройлери, племінні кури, ремонтний молодняк) − через 2 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

У деяких випадках після застосування препарату у свиней може виникнути почервоніння шкіри та слизових оболонок, яке не потребує відміни препарату.

Форма випуску 1кг

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 0 до 25 °С.

Термін придатності ― 2 роки з дати виготовлення.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Код товара
2115
Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Вес
1000
Вид животных
Свиньи, Птицы, Домашние декоративные птицы, Домашняя птица, цыплята