Фармастар-200 50 мл O.L. KAR (Тилозин)

Фармастар-200  50 мл O.L. KAR (Тилозин) ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
55 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Прозорий розчин від світло-жовтого до темно-жовтого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

тилозин тартрат ― 200 мг.

Допоміжні речовини: спирт бензиловий, пропіленгліколь, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості

Тилозин – суміш макролідних антибіотиків, які продукуються штамом Streptomyces fradiae, що включає, головним чином, тилозин A. Тилозин ефективний проти грампозитивних і деяких грамнегативних мікроорганізмів: Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium spp., Clostridium spp., Erysipelothrixspp., Pasteurella spp., Vibrio spp., Leptospira spp., Brucella spp., Neisseria spp., Haemophilus spp., Moraxella spp.,а також проти мікоплазм (Mycoplasma spp.), хламідій (Chlamydia spp.), рикетсій (Rickettsia spp.), спірохет(Spirochaetes). Тилозин проявляє бактеріостатичну дію шляхом гальмування синтезу білка (через незворотне з’єднання із субодиницями 50S бактеріальних рибосом) і мікробного росту клітин та розмноження, відповідно.

Застосування

Велика рогата худоба, вівці, кози: лікування тварин, хворих на бронхопневмонію, пневмоентерит, метрит, артрит, некротичний пододерматит, контагіозну агалактію, мастит, дифтерію телят, плевропневмонію кіз, інтерстиціальні пневмонії у телят, хламідіозні аборти у овець, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тилозину.

Свині: лікування тварин, хворих на ензоотичну пневмонію, ентерити, дизентерію, атрофічний риніт, бешиху, стафілококовий артрит, лептоспіроз, синдром ММА, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тилозину.

Собаки, коти: лікування тварин при захворюваннях травного каналу та органів дихання, а також тварин, хворих на отит, цистит, метрит, дерматит, лептоспіроз, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тилозину.

Препарат застосовують також для лікування хірургічних інфекцій та вторинних бактеріальних інфекцій при вірусних захворюваннях.

Дозування

Внутрішньом’язово один раз на добу у дозах:

велика рогата худоба – 0,25-0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла;

вівці, кози – 0,25-0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла;

свині – 0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла;

собаки, коти – 0,25-0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла.

Препарат припиняють вводити через 24 години після зникнення симптомів захворювання, але не пізніше, ніж через 5 діб застосування.

Не вводити в одну ділянку тіла дорослій великій рогатій худобі більше 20 мл; телятам, вівцям, козам − більше 15 мл; поросятам, свиням − більше 10 мл препарату; собакам, котам − більше 5 мл. Якщо необхідна доза більша за дозволену, то її розділяють і вводять в декілька місць.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до тилозину.

Не застосовувати тваринам у перший тиждень життя.

Не застосовувати одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами і лінкоміцином у зв’язку з вираженим зниженням антибактеріального ефекту тилозину.

Не застосовувати коням, кролям, мурчакам, хом’якам.

Застереження

Забій тварин на м’ясо дозволяється через 8 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 4 доби після останнього застосування препарату. Отримані до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини. 

Форма випуску

Флакони полімерні та/або скляні, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 10, 20, 50, 100 та 200 мл.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності – 2 роки.

Після першого відбору з флакону препарат необхідно використати протягом 28 діб за умов зберігання у темному місці за температури від 5 °С до 25 °С.

Характеристики

Код товара
3400
Страна производства
Украина
Производитель
Агрозоовет-Сервис
Объем
50.0