Окситетрациклин гидрохлорид 96% 20г

Окситетрациклин гидрохлорид 96%  20г ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
74,20 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис препарату

Окситетрациклін порошок
Опис.
Окситетрацикліну гідрохлорид - кристалічні речовини жовтого кольору без запаху, гіркуватого смаку, добре розчинні у воді.
Фармакологічні властивості
Окситетрациклін - антибіотик тетрациклінової групи, що продукується Streptomyces rimosus. Володіє широким спектром антибактеріальної дії, активний щодо багатьох грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в т.ч. ешерихій, сальмонел, стафілококів, стрептококів, рикетсій і деяких видів мікоплазм; не діє на синьогнійну паличку, протей, більшість грибів і дрібних вірусів. Механізм антибактеріальної дії окситетрацикліну оснований на пригнічені білкового синтезу мікробної клітини (блокада функції рибосом) і блокаді синтезу РНК.
Застосування
Лікування великої рогатої худоби, свиней та свійської птиці при захворюваннях органів дихання та травного каналу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну.
Дозування
Застосовують окситетрациклин всередину 2 рази на добу в дозах на 1 кг маси тварини : великій рогатій худобі 10-20 мг , свиням 15-30 , курям , індичкам , качкам 20-50 мг .
Протипоказання
Індивідуальна підвищена чутливість тварин до антибіотиків тетрациклінової групи.
Застереження
Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 6 діб після останнього застосування препарату. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використано для годування м'ясоїдних тварин або для переробки на м'ясо-кісткове борошно.
Молоко, отримане від тварин в період лікування і протягом 2 діб після останнього введення окситетрацикліну , забороняється використовувати для харчових цілей. Таке молоко може бути використане після термічної обробки для годівлі тварин.
Зберігання
Сухе темне, недоступне для дітей місце, при температурі від 18 ° С до 25 ° С .
Терміни придатності: 4 роки від дати виготовлення.
ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ГНИЛЬЦЕВИХ ХВОРОБ БДЖІЛ
Дози і спосіб застосування: препарат використовують для лікування гнильцевих хвороб бджіл ранньою весною до початку масового медозбору або влітку після відкачування товарного меду. Перед початком лікування хворі сім'ї необхідно перегнати в чисті продезінфіковані вулики. Препарат застосовують шляхом згодовування, обприскування або опудривания навесні до початку масового медозбору або влітку після відкачування товарного меду в дозі 0,05 г на одну рамку з бджолами. Найбільш ефективним способом застосування є обприскування бджіл. З цією метою необхідну кількість препарату розчиняють спочатку в невеликій кількості теплої кип'яченої води, потім додають до основного кількості теплої води, приготовленої з розрахунку 10 - 15 мл на одну рамку бджіл у вулику. Обприскування соторамок виробляють з мелкодісперних обприскувачів, що дозволяють забезпечити їх рівномірне змочування при витраті 10 - 15 мл на обидві сторони (зони розміщення ураженого розплоду змочують з особливою ретельністю). Для опудруваня бджіл необхідну кількість препарату змішують з наповнювачем (борошном, крохмалем, цукровою пудрою) з розрахунку 5 - 6 г наповнювача на одну рамку бджіл у вулику. Згодовування препарату проводиться з розрахунку 0,05 г на одну рамку бджіл у вулику. Необхідну кількість препарату спочатку розчиняють в невеликій кількості теплої кип'яченої води, потім змішують з цукровим сиропом 50% концентрації і згодовують сім'ям з розрахунку 100 мл на одну рамку бджіл у вулику. Лікувальні обробки проводять з інтервалом 6 - 7 днів до зникнення клінічних ознак захворювання. Одночасно з лікуванням сімей здійснюють заміну маток, проводять дезінфекцію вуликів, стільників і робочого інвентарю згідно з інструкцією з дезінфекції на пасіках. Мед, отриманий від родин бджіл, оброблюваних препаратом, використовують в їжу на загальних підставах.

Характеристики

Код товара
13679
Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Вид животных
цыплята, Домашняя птица, Крупный рогатый скот (КРС), Птицы, Свиньи