Винищувач мишей та щурів відро 4 кг (Истребитель мышей и крыс)

Винищувач мишей та щурів відро 4 кг (Истребитель мышей и крыс)

Винищувач мишей та щурів відро 4 кг (Истребитель мышей и крыс) ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
207 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Однорідна тістоподібна маса без сторонніх механічних домішок, синього або червоного кольору (в залежності від використаної сировини) із специфічним запахом суміші складників. 

Склад

100 г препарату містить діючу речовину (г):

бродіфакум - 0,005.

Фармакологічні властивості

Бродіфакум – отрута антикоагулянтної дії, яка при потраплянні в організм гризунів порушує утворення вітаміну К1, в присутності якого виробляються білки протромбінового комплексу. Через добу після вживання летальної дози бродіфакуму рівень згортання крові у гризунів різко сповільнюється і підвищення проникливості судин тварини викликає загибель організму від кровотечі. Загибель гризунів наступає через (3-7) діб.

Застосування

Препарат застосовують для знищення мишей та щурів на фермах, у тваринницьких приміщеннях (свинарниках, корівниках, телятниках, пташниках, кошарах, конюшнях) за умови недопущення доступу тварин до розкладених приманок. У свинарниках - при утриманні свиней в закритих станках; у корівниках - при утриманні корів на прив’язі; у телятниках - при утриманні молодняку у клітках або на прив’язі; у пташниках - при утриманні птиці у клітках; у кошарах - при утриманні овець у клітках; у конюшнях - при утриманні коней у денниках. Препарат використовують у приміщеннях організацій і установ сільськогосподарського призначення, а також складах, бойнях, молокопунктах. Гризуни поїдають приманку і гинуть протягом (3-7) діб, не викликаючи підозри у інших особин.

Дозування

Фільтр-пакетики з препаратом (не розкриваючи) розкладають за допомогою пінцету, гумових рукавичок або пластикової ложки (щоб уникнути доторкання до фільтр-пакетиків руками, тому, що запах людини відлякує гризунів) в укриттях, у спеціальних або пристосованих для цього шматках картону, поліетилену з розрахунку по 1 пакетику для кожної миші, (2-3) пакетики для кожного щура в місцях появи гризунів, поблизу нір, на шляху їх пересування, вздовж стін. Розкладають фільтр-пакетики з препаратом через (2-10) м в залежності від виду та чисельності гризунів. При великій чисельності гризунів необхідно своєчасно додавати препарат, не допускаючи його повного поїдання. Припиняють розкладати фільтр-пакетики з препаратом, тоді, коли вони залишаються на місці розкладання не пошкодженими, тобто гризуни їх не поїдали. Загибель гризунів починається через (3-4) доби. Кінцевий ефект вираховують через 3-4 тижні.

Протипоказання

Забороняється використання препарату в місцях зберігання кормів для тварин та продуктів харчування. Протипоказано застосовувати в приміщеннях та на територіях, де може бути вільний доступ тварин чи птиці до препарату.

Застереження

При проведенні планової дератизації на території ферми не допускати присутності домашніх тварин, сторонніх осіб, особливо дітей. Розкладати препарат мають право фахівці ветеринарної медицини або інші особи, які пройшли інструктаж по роботі з даним отрутохімікатом під наглядом фахівця ветеринарної медицини. Всі роботи з препаратом проводити у спецодязі, розкладати пакетики із засобом за допомогою гумових рукавичок, пінцетів, пластикових ложок. У випадку забруднення шкіри препаратом, старанно промити це місце водою з милом. Під час роботи з препаратом не їсти, не пити, не палити, при потраплянні препарату в шлунок слід звернутися до лікаря. Залишки не з’їденого препарату, тару, трупи гризунів спалюють.

Форма випуску

Фільтр-пакетики з приманкою по 10,0 г, які вкладають у пакети з плівки полімерної або пакети з фольги ламінованої, що герметично запаковуються масою по 100; 200; 240; 300; 500; 1000; 2000; 5000 г або полімерні відра, які герметично закриваються кришками по 2500; 3000; 5000; 10 000; 20 000 г.

Зберігання 

Зберігати у зачинених приміщеннях, доступних тільки для осіб відповідальних за зберігання.

Препарат зберігають у сухому, темному, добре вентильованому приміщенні на стелажах при температурі від 0 °С до 30 °С.

Забороняється зберігати разом з харчовими продуктами та кормами для тварин.

Термін придатності – 1 рік.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Код товара
15431
Страна производства
Украина
Тип грызунов
кроты, мыши
Вид средства
тестообразная приманка
Применение
внутри помещения
Принцип действия
химический
Производитель
Агрозоовет-Сервис