Енротрим 1л O.L. KAR. (Трифлон)

Енротрим 1л O.L. KAR. (Трифлон) ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
569 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис

Прозорий розчин жовтого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

енрофлоксацин - 100 мг,

триметоприм - 50 мг.

Допоміжні речовини - до 1 мл.

Фармакологічна дія

Енрофлоксацин - протимікробний засіб широкого спектру дії з групи фторхінолонів. Препарат має протимікробну дію относительно грам-позитивних і грам-негативних мікроорганізмів (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corinebacterium spp., Pseudomonas, E. coli, Haemophilus spp., Salmonella spp., Klebsiella spp. , Proteus spp., Pasteurella spp. та інші), а також діє на мікоплазми і хламідії. Механізм дії пов'язаний з пригніченням бактеріальної ДНК-гірази, що призводить до порушення реплікації ДНК бактерій. Препарат добре і швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту і розподіляється в органах і тканинах. Терапевтичні концентрації досягаються через 1-1,5 години після введення і зберігаються 24 години.

Триметоприм - протимікробний засіб широкого спектру дії з групи диамінопіримідина. Препарат має протимікробну дію относительно грам-позитивних і грам-негативних мікроорганізмів (E. coli, Klebsiella spp., Salmonella spp.; Pasteurella spp.; Enterobacter spp., Proteus spp.; Shigella spp.; Staphylococcus spp.; Streptococcus spp.; Haemophilus spp.; Chlamidia), а також діє на токсоплазми і кокцидії. Механізм дії пов'язаний з пригніченням бактеріальної редуктази дигідрофолієвої кислоти. Метаболізується в печінці і виділяється, головним чином, нирками шляхом клубочкової фільтрації та активної канальцевої секреції. Концентрація в сечі значно вища, ніж в крові. Період напіввиведення становить 8 - 10 годин.

Застосування

Препарат Енротрим застосовують для лікування інфекційних захворювань птиці, обумовлених бактеріальною мікрофлорою, чутливою до енрофлоксацину і триметоприму: коліінфекція, сальмонельоз, некротичний ентерит, стрептококоз, гемофільоз, мікоплазмоз та інші.

Дозування

Кури: перорально з питною водою в дозі 0,5-1 мл на 1 л питної води протягом 3-5 діб.

Протипоказання

Чи не застосовують тваринам, чутливим до компонентів препарату, курям-несучкам.

Застереження

При приготуванні маточного розчину необхідно додавати препарат в воду, а не навпаки. Вода з препаратом повинна бути єдиним джерелом питної води напротязі періоду лікування. Забій птиці на м'ясо дозволяється через 11 діб. 

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності - 3 роки. Термін придатності робочого розчину препарату - 24 години.

Характеристики

Код товара
19005
Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Объем
1000
Вид животных
цыплята, Домашние декоративные птицы, Домашняя птица, Птицы