Профиверм оральный 1 л.

Профиверм оральный 1 л. ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1
569 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис

Прозорий розчин світло-жовтого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:івермектин ― 10 мг.

Фармакологічні властивості

Діючою речовиною препарату є івермектин, який належить до сполук, що продукуються мікроорганізмами групи Streptomyces avermitilis. Препарат володіє вираженою активністю проти ендо- та ектопаразитів тварин та свійської птиці. Механізм дії препарату на організм паразита полягає у тому, що івермектин стимулює виділення нейромедіатора гальмування гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), у результаті чого відбувається блокада передачі імпульсу між інтернейронами і руховими збуджувальними нейронами черевного стовбура паразита, а це призводить до його паралічу та загибелі.

Застосування

Велика рогата худоба, вівці, кози, свині: профілактика та лікування захворювань, викликаних шлунково-кишковими та легеневими нематодами, підшкірними, носоглотковими, шлунковими оводами (у фазі личинок), коростяними кліщами, вошами, волосоїдами. 

Свійська птиця: профілактика та лікування нематодозів та арахноентомозів.

Дозування

Препарат застосовують перорально з питною водою у дозах:

велика рогата худоба, вівці, кози ― 0,2 мл препарату на 10 кг маси тіла тварини (0,2 мг івермектину на 1 кг маси тіла) одноразово;

свині ― 0,25 мл препарату на 10 кг маси тіла тварини (0,25 мг івермектину на 1 кг маси тіла) дворазово з інтервалом 24 години;

свійська птиця ― 0,04 мл препарату на 1 кг маси тіла або 1 мл препарату на 25 кг маси тіла (0,4 мг івермектину на 1 кг маси тіла) одноразово. При арахноентомозах птиці препарат застосовують в такій же дозі дворазово з інтервалом 24 години.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до діючої речовини препарату. Не застосовувати препарат хворим, виснаженим, дійним тваринам, вагітним самкам менш, ніж за 35 діб до початку лактації, свійській птиці в період несучості. Птиці препарат припиняють застосовувати за 20 діб до початку періоду яйценосності.

Застереження

Забій тварин на м'ясо дозволяється: кози ― через 14 діб, вівці ― через 10 діб, свині ― через 12 діб, свійська птиця ― через 8 діб після останнього застосування препарату. Отримане раніше встановленого терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, в залежності від висновку ветеринарного лікаря. Не застосовувати препарат птиці за 20 діб до початку періоду яйценосності.

Форма випуску

Поліетиленові флакони по 10, 50, 100 мл, 1 л, герметично закриті пробкою.

Зберігання 

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності - 2 роки з дати виготовлення.

Характеристики

Код товара
6404
Страна производства
Украина
Производитель
O.L.KAR.
Объем
1000
Лекарственная форма
Суспензия
Вид животных
Птицы