+380 (68) 201-29-71
Барьер Ультра капли от блох и клещей для собак от 5 кг (1 мл) Продукт ##от компании## ZooVet - Интернет зоомагазин самих низких цен - ##фото## 1

Барьер Ультра капли от блох и клещей для собак от 5 кг (1 мл) Продукт

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
87 ₴
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 200 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Курьером по г. Винница
Укрпочта
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Адрес
Украина, Винницкая обл., Винница, Украина на карте

Описание

Огромный выбор ветиринарных препаратов по самым низким ценам. Заходите к нам в магазин. 

Опис

Прозора масляниста рідина, від світло-жовтого до жовто-коричневого кольору зі специфічним запахом складових компонентів.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

імідаклоприд - 100 мг;

перметрин - 400 мг.

Допоміжні речовини: ПЕГ-400, спирт ізопропіловий.

Фармакологічні властивості

ATCvetQP53, ектопаразитициди, інсектициди і репеленти (QP53АС54 Перметрин, комбінації)

Імідаклоприд − ектопаразитицид групи хлорнікотинілових сполук. Має високу спорідненість до нікотинових ацетилхолінових рецепторів в постсинаптичних ділянках центральної нервової системи. Він блокує передачу нервового імпульсу на рівні ацетилхолінового рецептору постсинаптичної мембрани і пролонгує відкриття натрієвих каналів, що призводить до надмірного нервового збудження у членистоногих, внаслідок чого вони гинуть.

Слабка взаємодія імідаклоприду з нікотиновими рецепторами ссавців обумовлює низький рівень проникнення через гематоенцефалічний бар’єр, тому імідаклоприд практично не впливає на ЦНС тварин. Імідаклоприд ефективний проти личинок бліх та дорослих форм (імаго).

Перметрин – контактний інсектицид групи синтетичних піретроїдів. Механізм його дії полягає у блокуванні проведення нервового імпульсу в організмі ектопаразита за рахунок зниження проникності мембран для іонів натрію, що призводить до незворотного паралічу і його загибелі.

Ця комбінація речовин діє синергічно, проявляючи інсектицидну, акарицидну та репелентну активність препарату, тим самим знижуючи ризик поширення трансмісивних хвороб собак (бабезіоз, ерліхіоз, бореліоз, рікетсіоз, лейшманіоз).

Після нанесення препарату його активні компоненти, практично не всмоктуючись у системний кровоток, розподіляються по поверхні тіла протягом 24 годин та, утримуючись на епідермісі та шерсті, зберігають інсектоакарицидну та репелентну активність до 4-х тижнів.

Застосування

Профілактика та лікування собак при ураженні ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides spp.); волосоїдами (Trichodectescanis); вошами (Linognathussetosus); паразитиформними кліщами (Ixodesspp., Dermacentorspp., Rhipicephalusspp.); відлякування кровосисних двокрилих комах – комарів, ґедзів, мошок, мокреців, москитів, зоофільних мух тощо.

Препарат також можна застосовувати для лікування алергічного блошиного дерматиту.

Дозування

Препарат наносять зовнішньо, безпосередньо на суху, неушкоджену шкіру за допомогою ампули-крапельниці у місця, недоступні для злизування - у ділянку холки та вздовж хребта у дозах:

собакам масою тіла 1,5 - 5 кг - 0,5 мл препарату;

масою тіла 5-10 кг - 1,0 мл препарату;

масою тіла 10-20 кг - 2,0 мл препарату;

масою тіла 20-30 кг - 3,0 мл препарату;

масою тіла 30-40 кг - 4,0 мл препарату.

Для більш точного дозування препарат наносити із розрахунку 0,1 мл на 1 кг маси тіла або використовувати комбінацію ампул-крапельниць різного об’єму. При обробці великих тварин препарат наносити у декілька місць вздовж хребта, від холки до хвоста. 

Препарат наноситься одноразово. Захисний ефект триває протягом 4-х тижнів. По закінченні цього терміну при необхідності обробку можна повторити (але не застосовувати частіше 1 разу на тиждень).

При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат доцільно використовувати у комбінації з лікарськими засобами патогенетичної та симптоматичної терапії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до складових компонентів препарату.

Не застосовувати препарат хворим, виснаженим та старим тваринам.

Не застосовувати препарат тваринам інших видів. При сумісному утриманні собак та котів для запобігання спадкового отруєння (при злизуванні) не допускати контакту кота з обробленою собакою до повного висихання місць нанесення препарату.

Не застосовувати препарат цуценятам віком до 7 тижнів та масою тіла менше 1,5 кг.

Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації.

Не застосовувати препарат одночасно з іншими інсектицидними засобами.

Застереження

В деяких випадках у тварини можливі індивідуальні реакції шкіри (почервоніння, зуд), які проходять протягом 2-3 днів та не потребують застосування лікарських засобів.

У разі виявлення алергічної реакції у чутливої до компонентів препарату тварини препарат слід ретельно змити милом та великою кількістю проточної води, при необхідності провести симптоматичне лікування.

При випадковому передозуванні препарату у деяких тварин може спостерігатись пригнічений стан, підвищена слинотеча, м’язове тремтіння. У такому випадку препарат слід ретельно змити милом та великою кількістю проточної води, при необхідності провести симптоматичне лікування.

Препарат є токсичним для котів, бджіл, риб та інших гідробіонтів.

Обробку тварин проводити у гумових рукавицях.

Під час роботи з препаратом не курити, не пити, не вживати їжу.

Після закінчення роботи з препаратом вимити руки теплою водою з милом.

Не гладити тварин і не допускати їх до маленьких дітей протягом 24 годин.

При випадковому попаданні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно відразу змити проточною водою.

Форма випуску

Полімерні ампули-крапельниці № 4 по 0.5, 1 або 2 мл.

Зберігання

Сухе, захищене від світла, недоступне для дітей і тварин місце при температурі від 0 до 25 оС.

Термін придатності

2 роки.

Характеристики

Производитель
Продукт
Страна производства
Украина
Лекарственная форма
капли
Вид животных
Собаки
Объем
1 л

Подобные товары